JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE DETIT,SHKEMBI KAVAJES!

Featured Me Qera
Shkembi i Kavajes, Durres, Albania
Featured

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE DETIT,SHKEMBI KAVAJES!

Shkembi i Kavajes, Durres, Albania

PĂ«rshkrimi

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti.Me nje mobilim bashkekohor apartamenti gjendet ne katin e 2 te nje pallati cilesor prane detit ngjitur me Dolce Vita. INFO:đź“ž0695300573

 • Adresa Shkembi i Kavajes, Durres, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on August 7, 2020 at 5:06 pm
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
€
€
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Featured
 • €165/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €165/muaji
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €56,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUT ARKEOLOGJIK,DURRES!

 • €56,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €42,000

ULET CMIMI I SUPER APARTAMENTIT ME PAMJE NGA DETI NE 42000 € . NDODHET PERBALLE VILES KORAL,PLAZH,DURRES.

 • €42,000
Hotel Vila Koral, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 2
 • Apartament
Detaje
1 month ago
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT TEK RRETH RROTULLIMI PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €300
Sheshi 26 Nentori, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 weeks ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj