JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+ GARAZHD,PRANE SPITALIT,DURRES.

 • €220
Spitali Rajonal Durrës, Rruga Telat Noga, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+ GARAZHD,PRANE SPITALIT,DURRES.

Spitali Rajonal Durrës, Rruga Telat Noga, Durrës, Albania
 • €220

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhinen te vecuar,3 dhoma gjumi,1 tualet dhe 2 ballkone.Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.Apartamenti disponon dhe garazhd.

 • Adresa Spitali Rajonal Durrës, Rruga Telat Noga, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on January 9, 2023 at 8:39 am
 • Cmimi: €220
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualet: 1
 • Garazh: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDES ,PLAZH,DURRES.

 • €150
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GJYKATES,DURRES.

 • €220
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
Featured
 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €62,000
Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
3 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA ALEKSANDER GOGA, DURRES.

 • €200
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli