SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA, DURRES.

 • €85,000
Shëtitorja

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA, DURRES.

Shëtitorja
 • €85,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin 9 te nje pallati cilesor me ashensor. Ballkoni ofron dhe pamje nga deti.

 • Adresa Shëtitorja
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on September 4, 2021 at 8:48 am
 • Cmimi: €85,000
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Kati: 9
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Featured
 • €250/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TREGUT FSHATAR,DURRES!

 • €250/muaji
Rruga Faik Konica, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €37,000

APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT,DURRES!

 • €37,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €48,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT 4 STINET,VOLLGA,DURRES.

 • €48,000
Shëtitorja
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE PASTICERI CIALDA, VOLLGA, DURRES.

 • €250
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini