SHITET PAPAFINGO PRANE RESTORANT ARTUR NE VOLLGA, DURRES.

 • €395,000
Sfinksi, Rruga Taulantia, Durrës, Albania

SHITET PAPAFINGO PRANE RESTORANT ARTUR NE VOLLGA, DURRES.

Sfinksi, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €395,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

•siperfaqje te brendshme 185m² + 150m² verande.
Organizimi :
1 dhome ndenje , 1 ambient gatimi, 3 dhoma gjumi ,2 tualete , 3 ballkone , 1 depo, dhe 1 lavanderi.

E arreduar nga arkitekt profesional dhe vizionar .
Punime cilesore cdo gje nga e para, shtruar gjithashtu me parket, kubature e rregullt + siperfaqje e organizuar teper mire.
•Sistem kapot
•Sistem kondicionimi
•Tarace me termoizolim
•Ashensor
•Pamje nga deti
•Ndricim natyral

 • Adresa Sfinksi, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on June 25, 2022 at 10:06 am
 • Cmimi: €395,000
 • Siperfaqe: 185 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Siperfaqe Garazhit: 27
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €45,000

SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA 18, ISH FIDANISHTJA, DURRES!

 • €45,000
Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €36,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE AS HOTEL, GOLEM, DURRES.

 • €36,000
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE STACIONIN E PARE PLAZH,DURRES.

 • €200
Plazh, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA ALEKSANDER GOGA, DURRES.

 • €45,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini