JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €250
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.  Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on July 30, 2021 at 8:09 am
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 86 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €165

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT FSHATAR,DURRES.

 • €165
Tregu Perditshem i Fruta Perimeve, Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €250
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €400

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 NE ZONEN CURRILA,DURRES!

 • €400
Aragosta Hotel & Restaurant, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €110,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA,DURRES!

 • €110,000
L1, Shetitorja, Durrës 2001, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli