SHITET SHTEPI PRIVATE+AMBIENT BIZNESI,PRANE FUSHES SE RERES,LAGJA 18,DURRES,

 • €350,000
Rruga Bashkim Taga, Durrës, Albania

SHITET SHTEPI PRIVATE+AMBIENT BIZNESI,PRANE FUSHES SE RERES,LAGJA 18,DURRES,

Rruga Bashkim Taga, Durrës, Albania
 • €350,000

Përshkrimi

Siperfaqja totale e truallit eshte 419 m².Ambient i biznesit  ndodhet ne katin e pare dhe  ka nje  siperfaqe prej 329 m²i favorshem per biznese te ndryshme,Kati i  dyte ka nje siperfaqe 207 m²,perbehet nga nje dhome ndenje me kuzhinen,3 dhoma gjumi ,1 tualete, dhe tarace.

 • Adresa Rruga Bashkim Taga, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 26, 2021 at 1:56 pm
 • Cmimi: €350,000
 • Siperfaqe: 207 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualet: 1
 • Tipi: Shtepi
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €285,000

SHITET SHTEPI PRIVATE+MAGAZINE NE FLLAKE,DURRES!

 • €285,000
SH49 99, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Shtepi
Detaje
10 months ago
 • €120,000

SHITET SHTEPI PRIVATE KATI I 2 2+1+ AMBIENT BIZNESI , PRANE TREGUT FRUTA PERIME NISHTULLA.DURRES.

 • €120,000
Tratori Nishtulla, Rruga Lidhja Shqiptare e Prizrenit, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
1 month ago
 • €26,000

APARTAMENT PER SHITJE 1+1 , LAGJA 6 PRANE STADIUMIT,DURRES!

 • €26,000
Rruga Mbreti Mytil, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
7 months ago

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE, LAGJA 18, DURRES

 • €125
Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
6 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli