SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE RROTES SE KUQE, DURRES.

 • €85,000
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE RROTES SE KUQE, DURRES.

Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • €85,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 98 m². Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati cilesor me ashensor i cili ofron pamje te mrekullueshme nga deti.

 • Adresa Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on July 31, 2021 at 7:43 am
 • Cmimi: €85,000
 • Siperfaqe: 98 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €48,500

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA,DURRES!

 • €48,500
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA PAVARESIA, PERBALLE HOTEL ANTALYA, DURRES.

 • €130
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
 • €400/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE GJYKATA,DURRES!

 • €400/muaji
Rruga Filonid Durrsaku 1331, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €130,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,HOTEL BLEART,SHKEMBI KAVAJES,DURRES.

 • €130,000
Hotel Bleart, SH4, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala