JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL FLORIDES , PLAZH ,DURRES.

 • €125
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL FLORIDES , PLAZH ,DURRES.

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €125

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar ne nje pallat teper cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on November 30, 2021 at 12:14 pm
 • Cmimi: €125
 • Siperfaqe: 75 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Featured
 • €165/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €165/muaji
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE TATIM TAKSAVE , DURRES.

 • €250
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
Featured
 • €230/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE VALUTA ,DURRES!

 • €230/muaji
Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €82,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FLAGSHIP, DURRES!

 • €82,000
Rruga Justin Godart 1131, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala