EXLUSIVE 🔥 SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI, CURRILA, DURRES.

 • €140,000
Rruga Currila, Durrës, Albania

EXLUSIVE 🔥 SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI, CURRILA, DURRES.

Rruga Currila, Durrës, Albania
 • €140,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone . Ndodhet ne katin e tete te nje pallati cilesor me 2 ashensore dhe ofron pamje te mrekullueshme te detit . Apartamenti ofron mundesi ndarjeje ne 3+1.

 • Adresa Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 6, 2023 at 6:24 am
 • Cmimi: €140,000
 • Siperfaqe: 108 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 8
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €165

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, LAGJA 6 PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €165
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €205/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRAN LULISHTES TE TRENIT DURRES!

 • €205/muaji
Rruga Drita e Diturise 7825, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES GJERGJ KASTRIOTI,DURRES.

 • €200
Gjergj Kastrioti High School, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Me Qera
 • €270

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 , PRANE SHKOLLES GJERGJ KASTRIOTI, DURRES.

 • €270
Amfiteatri Roman i Durrësit, Rruga Kalase, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
28 mins ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj