JEPEN ME QERA AMBIENTE ZYRASH PRANE BASHKISE, QENDER, DURRES.

 • €500
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania

JEPEN ME QERA AMBIENTE ZYRASH PRANE BASHKISE, QENDER, DURRES.

Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • €500

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti ka nje siperfaqe prej 120m² per kat. Eshte i pershtatshem per zyra, call center dhe aktivitete te ndryshme. Godina jepet me qera e gjitha ose e ndare ne kate.

 • Adresa Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 10, 2021 at 1:27 pm
 • Cmimi: €500
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 4

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE BRUNES XHAFZOTAJ, DURRES.

 • €250
Xhafzotaj, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 days ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI BULEVARDI DYRRAH , DURRES.

 • €400
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
6 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI RRUGA ALEKSANDER GOGA, DURRES.

 • €500
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala