SHITET AMBJENT BIZNESI, PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI, DURRES

 • €95,000
Shkolla Eftali Koci, Rruga Prokop Meksi, Durrës, Albania

SHITET AMBJENT BIZNESI, PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI, DURRES

Shkolla Eftali Koci, Rruga Prokop Meksi, Durrës, Albania
 • €95,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambjenti organizohet ne nje hapsire e pergjithshme , ne nje dhome te vecuar dhe nje tualet. Ka nje hapsire prej 87.5 m² dhe mund te perdoret per veprimtari te ndryshme si lokal, parukeri, market, etj.

 • Adresa Shkolla Eftali Koci, Rruga Prokop Meksi, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 21, 2023 at 3:47 pm
 • Cmimi: €95,000
 • Siperfaqe: 87.5 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Per Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj
 • +355676745700

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE PALLATIT TE SPORTIT,DURRES .

 • €250
Pallati i Sportit Ramazan Njala, Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago
Me Qera
 • €200

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI LAGJA 18 PRANE FUSHES SE RERES, DURRES.

 • €200
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €1,700

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE VARREZAVE TE VJETRA,DURRES.

 • €1,700
Varrezat e Vjetra, Durrës, Albania
 • Krevat: 0
 • Tualete: 3
 • Dhoma Ndenje: 0
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago
Me Qera
 • I diskutueshem

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE URES SE DAJLANIT,DURRES.

 • I diskutueshem
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj