JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1, PRANE VOLLGES ,DURRES.

 • €240
Shëtitorja

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1, PRANE VOLLGES ,DURRES.

Shëtitorja
 • €240

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet me 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 banjo dhe ballkon, apartamenti ndohet ne katin 3 me ashensor.

 • Adresa Shëtitorja
 • Qyteti Durres
 • Zip 2000

Detaje

Updated on November 23, 2023 at 3:49 pm
 • Cmimi: €240
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €105,000

SHITET KATI I PARE I NJE VILE, PRANE LULISHTES, DURRES.

 • €105,000
Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Garazh: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE ZANZI BAR, PLAZH, DURRES.

 • €200
Zanzi, Shetitorja e Plazhit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Featured
Shitur
Featured
 • Contact for price

SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI VILA E ZOGUT,DURRES!

 • Contact for price
Rruga Teodor Komneni 1079, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Me Qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, FABRIKA MAKARONAVE, DURRES.

 • €300
lagja 15 durres
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi