JEPET ME QERA 1 KAT VILE TE RRUGICA KUMINI,DURRES!

 • €400/muaji
Rruga Kumini, Durrës, Albania

JEPET ME QERA 1 KAT VILE TE RRUGICA KUMINI,DURRES!

Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • €400/muaji

Përshkrimi

Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 kuzhine,1 dhome garderobe,2 tualete dhe nje verande te madhe.Mobilim bashkekohor.Kati i 3 i nje vile te rruga kumini,Durres!
📌JEPET VETEM PER TE HUAJ!
INFO:📞0695300573

 136 Shikime Total,  4 Shikime Sot

 • Adresa Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on June 23, 2020 at 12:37 pm
 • Cmimi: €400/muaji
 • Siperfaqe: 160 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndjenje: 1

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €450
Rruga Andon Naçi 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €150,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PERBALLE DETIT VOLLGA,DURRES!

 • €150,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €80,000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE VILA E ZOGUT,DURRES!

 • €80,000
Rruga Teodor Komneni 1080, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €67,500

SHITET APARTAMENT 1+1 CURRILA ,DURRES!

 • €67,500
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj