JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI BULEVARDI DYRRAH , DURRES.

 • €400
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI BULEVARDI DYRRAH , DURRES.

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • €400

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit ka nje siperfaqe prej 100 m². Disponon nje tualet dhe nje dhome te vogel. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues dhe disponon fasade xhami me pamje nga rruga kryesore.

 • Adresa Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on April 2, 2021 at 8:07 am
 • Cmimi: €400
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €100
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
8 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES, DURRES.

 • €600
Poliklinika, Rruga Nazmije Vigani, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
4 weeks ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI,LAGJA 8 PRANE DEGES SE POLICISE, DURRES

 • €250
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
9 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE MARKATES , DURRES.

 • €325
Rruga Jahja Ballhysa, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala