JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI “ESTETIKE PARUKERI MASAZH” PRANE FLAGSHIP CENTER, DURRES.

 • €2,000

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI “ESTETIKE PARUKERI MASAZH” PRANE FLAGSHIP CENTER, DURRES.

 • €2,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti organizohet ne 2 kate te nje godine private 2 kateshe ne te cilin kati 1 ka nje sip prej 125m² dhe kati 2 gjithashtu 125m².
Kati 1 ka nje oragnizim salle pritje(recepsion) , 2 dhoma gjumi , 1 tualet , dhe nje hapsire qe disponon paisje parukeri estetike.
Kati 2 organizohet ne 1 dhome masazhi , 1 dhome solari , 1 sauna , 1 dhome zhveshje , 2 tualete dhe 1 sip e organizuar me jakuzzi dhe dushe .

Adresa

Detaje

Updated on May 4, 2022 at 1:57 pm
 • Cmimi: €2,000
 • Siperfaqe: 250 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 4
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €90,000

SHITET AMBIENT BIZNESI PRAN ISH RAJONIT DURRES

 • €90,000
Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
6 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE GJYKATES,QENDER,DURRES .

 • €150
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE TATIM TAKSAVE,QENDER ,DURRES.

 • €165
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago

SHITET AKTIVITET BIZNESI LAVAZH. RRUGA MIQESIA DURRES.

 • €5,000
Rruga Miqesia, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini