JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI, MUZEUMI, DURRES

 • €350
Muzeumi durres, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI, MUZEUMI, DURRES

Muzeumi durres, Durrës, Albania
 • €350

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti organizohet me 94 metra katror, 2 tualete me dritare dhe uje te ngrohte, fasade 9 metra lineare per reklamimin e biznesit, ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i mireinvestuar nga brenda.

 • Adresa Muzeumi durres, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on December 5, 2023 at 9:48 am
 • Cmimi: €350
 • Siperfaqe: 94 m²
 • Tualete: 2
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €210

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI , PRANE ISH URT, DURRES.

 • €210
Ish Urt, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI RRUGA EGNATIA , DURRES.

 • €300
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA LAVAZH PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €250
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago
Me Qera
 • €500

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE BLUE STAR, DURRES.

 • €500
Qendra Tregtare Blue Star, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
12 months ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi