JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI ,PRANE BANKES BKT , DURRES.

 • €700
BKT Branch & ATM (Durrës), Rruga Egnatia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI ,PRANE BANKES BKT , DURRES.

BKT Branch & ATM (Durrës), Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €700

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti organizohet ne 150 m² nga ku 100 m² eshte hapesire e brendshme dhe 50 m² eshte hapesire e jashtme. Ambjenti mund te perdoret si Bar, pasi eshte i pajisur me orendite e nevojshme dhe ne gjendje pune.

 

 • Adresa BKT Branch & ATM (Durrës), Rruga Egnatia, Durrës, Albania

Detaje

Updated on March 13, 2023 at 5:00 pm
 • Cmimi: €700
 • Siperfaqe: 140 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €1,000/muaji

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI PRANE MUZEUMIT TE DESHMOREVE,DURRES

 • €1,000/muaji
Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Tualete: 2
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • I diskutueshem

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE URES SE DAJLANIT,DURRES.

 • I diskutueshem
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago
Me Qera
 • €950

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI 2 KATESH, SHKOZET , DURRES.

 • €950
Shkozet City, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
5 months ago
Per Shitje
 • €90,000

SHITET AMBIENT BIZNESI RRUGA ADRIA, DURRES.

 • €90,000
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj