JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE BRUNES XHAFZOTAJ, DURRES.

 • €250
Xhafzotaj, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE BRUNES XHAFZOTAJ, DURRES.

Xhafzotaj, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti organizohet ne dy poste larje lavazh . Disponon te gjitha pajisjet dhe hapsire parkimi.

 • Adresa Xhafzotaj, Albania
 • Qyteti Xhafzotaj
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on September 15, 2021 at 10:43 am
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 150 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

SHITET AKTIVITET BIZNESI LAVAZH. RRUGA MIQESIA DURRES.

 • €5,000
Rruga Miqesia, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE PRANVERES QENDER,DURRES.

 • €370
Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 month ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE TORRES, QENDER, DURRES.

 • €700
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI,LAGJA 8 PRANE DEGES SE POLICISE, DURRES

 • €250
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
8 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini