JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE BRUNES XHAFZOTAJ, DURRES.

 • €580
Xhafzotaj, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE BRUNES XHAFZOTAJ, DURRES.

Xhafzotaj, Albania
 • €580

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti organizohet ne 2 poste lavazhi dhe 150m² ambient per larje tapicerie , te dyja ambientet disponojne paisje cilesore.

 • Adresa Xhafzotaj, Albania
 • Qyteti Xhafzotaj
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on September 3, 2021 at 1:11 pm
 • Cmimi: €580
 • Siperfaqe: 150 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI RRUGA EGNATIA , DURRES.

 • €300
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
6 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PERBALL QENDRES TREGTARE FLAGSHIP, DURRES.

 • €200
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
11 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE PRANVERES QENDER,DURRES.

 • €370
Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 month ago
 • €170,000

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE LULISHTES , DURRES.

 • €170,000
Star Market, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
8 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini