JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE DANUBIT, DURRES.

 • €1,600
Rruga Egnatia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE DANUBIT, DURRES.

Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €1,600

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti organizohet ne nje siperfaqe prej 200m² , e cila ndahet ne nje ambient parasalle si recepsion , 2 zyra , 2 salla , 2 tualete dhe nje dhome depo .
Aktiviteti meparshem eshte shfrytezuar si call center.
Disponon te gjitha kushtet si sistem aspirimi, ajer te kondicionuar etj.
Ndodhet ne katin 2 te nje pallati cilesor buze rruge.

 • Adresa Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on April 29, 2022 at 1:00 pm
 • Cmimi: €1,600
 • Siperfaqe: 200 m²
 • Tualete: 2
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €90,000

SHITET AMBIENT BIZNESI RRUGA ADRIA, DURRES.

 • €90,000
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago
 • €1,000/muaji

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI PRANE MUZEUMIT TE DESHMOREVE,DURRES

 • €1,000/muaji
Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Tualete: 2
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago
 • €170,000

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE LULISHTES , DURRES.

 • €170,000
Star Market, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE PAPASPIROS VOLLGA, DURRES.

 • €500
Shetitorja, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini