JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE FLAGSHIP CENTER, DURRES.

 • €170
Flagship Center - Durrës, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE FLAGSHIP CENTER, DURRES.

Flagship Center - Durrës, Durrës, Albania
 • €170

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti organizohet ne nje siperfaqe prej 40m² dhe nje tualet. Eshte i pershtashem per biznese te ndryshme. Ne aktivitetin e meparshem eshte perdorur si zyre kontabiliteti.

 • Adresa Flagship Center - Durrës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on September 15, 2021 at 11:31 am
 • Cmimi: €170
 • Siperfaqe: 40 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI,LAGJA 17, RRUGA NEKI LIBOHOVA, DURRES.

 • €165
Rruga Neki Libohova, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
8 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI RRUGA ALEKSANDER GOGA, DURRES.

 • €500
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
7 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI , PRANE ISH URT, DURRES.

 • €210
Ish Urt, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago
 • €140,000

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE SHKOLLES HASAN KOCI, SHKOZET,DURRES.

 • €140,000
Shkolla Hasan Koçi, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini