JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE HOTEL EMPIRE, DURRES.

 • €125
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE HOTEL EMPIRE, DURRES.

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €125

Përshkrimi

Shpërndaj:

📐 50 m²
🔑 Kati 0
🛁 Nr. I Tualeteve 1

Ambienti i biznesit ka nje siperfaqe prej 50 m². Disponon nje depo dhe nje tualet. Ambienti i biznesit eshte i pershtatshem po cdo lloj aktiviteti. Ndodhet prane rruges kryesore.

 • Adresa Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on June 20, 2022 at 11:52 am
 • Cmimi: €125
 • Siperfaqe: 50 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Dyqan
 • Statusi: Me Qera

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €130,000

SHITET DYQAN NE PLAZH,DURRES!

 • €130,000
Rruga Pavaresia 2008, Durrës, Albania
 • Dyqan
Detaje
2 years ago

SHITET DYQAN TE RRUGA E PORTIT,DURRES!

Terminali Pasagjereve Durres, Rruga Doganes, Durrës 2000, Albania
 • Dyqan
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI,RRUGA MUJO ULQINAKU, DURRES.

 • €250
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Dyqan
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala