JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE MARKATES , DURRES.

 • €325
Rruga Jahja Ballhysa, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE MARKATES , DURRES.

Rruga Jahja Ballhysa, Durrës, Albania
 • €325

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit ka nje siperfaqe prej 50 m². Disponn dhe nje tualet. Ndodhet prane rruges kryesore.

 • Adresa Rruga Jahja Ballhysa, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on March 31, 2021 at 2:22 pm
 • Cmimi: €325
 • Siperfaqe: 50 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Dhene me qera

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheni Meta
 • Xheni Meta
 • +355693768162+355693768162

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • Contact for price

SHITET OSE JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI VOLLGA,DURRES!

 • Contact for price
Rruga Taulantia 1, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago
 • €130,000

SHITET AMBIENT BIZNESI RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €130,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Tualete: 2
 • Ambient Biznesi
Detaje
4 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI + GARSONIERE PRANE HOTEL ADREATIK,DURRES.

 • €210
Hotel Adriatik 2, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 months ago
 • €800,000

Compare listings

Compare
Xheni Meta
 • Xheni Meta