JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES, QENDER, DURRES.

 • €550
Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES, QENDER, DURRES.

Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Albania
 • €550

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit ka nje siperfaqe prej 110 m². Disponon 2 tualete. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Ambienti i biznesit dhe mund te ndahet ne 64m² dhe 46m².

 • Adresa Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on July 21, 2021 at 12:07 pm
 • Cmimi: €550
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Tualete: 2
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €1,000/muaji

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI PRANE MUZEUMIT TE DESHMOREVE,DURRES

 • €1,000/muaji
Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Tualete: 2
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI, RRUGA TAULANTIA, QENDER, DURRES.

 • €900
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
6 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI RRUGA EGNATIA , DURRES.

 • €300
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
4 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PERBALL QENDRES TREGTARE FLAGSHIP, DURRES.

 • €200
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala