JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI ,PRANE SHKOLLES JUSUF PUKA, DURRES.

 • €600
Shkolla 9-vjeçare

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI ,PRANE SHKOLLES JUSUF PUKA, DURRES.

Shkolla 9-vjeçare
 • €600

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambjenti organizohet ne 3 zyra te ndara me xham nga njera-tjetra dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe te konsiderueshme prej 110 m² dhe eshte e pershtatshme biznese si call center ose zyre.

 • Adresa Shkolla 9-vjeçare
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on August 31, 2023 at 9:54 am
 • Cmimi: €600
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Amantia Popoci
 • Amantia Popoci
 • +355695341390

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €40,000

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE PALLATIT TE SPORTIT, DURRES.

 • €40,000
Pallati i Sportit "Ramazan Njala" Durrës, Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • Krevat: 0
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 0
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago
Me Qera
 • €400

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI BULEVARDI DYRRAH , DURRES.

 • €400
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €325

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE MARKATES , DURRES.

 • €325
Rruga Jahja Ballhysa, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €130

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI LAGJA 3, PRANE TATIM TAKSAVE , DURRES.

 • €130
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Amantia Popoci
 • Amantia Popoci