JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE SHKOLLES QEMAL MICI, DURRES.

 • €420
Shkolla "Qemal Mici", Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE SHKOLLES QEMAL MICI, DURRES.

Shkolla "Qemal Mici", Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • €420

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti ka nje siperfaqe prej 180 m2 ambient te brendshem dhe 40 m2 ambient te jashtem. Ndodhet buze rruge dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme .

 • Adresa Shkolla "Qemal Mici", Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on August 22, 2022 at 4:38 pm
 • Cmimi: €420
 • Siperfaqe: 180 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE URES SE DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €200
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE VILA KORAL,PLAZH,DURRES

 • €300
Vila Koral, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €39,000

SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE DURRES!

 • €39,000
Rruga Vincens Prenushi 6, Durrës, Albania
 • Apartament
Detaje
3 years ago
 • Contact for price

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PERBALL BLLOKUT REZIDENCIAL PLEPA,DURRES!

 • Contact for price
SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj