JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE TORRES, QENDER, DURRES.

 • €700
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE TORRES, QENDER, DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €700

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit ka nje siperfaqe prej 114 m². Disponon 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka nje fasade xhami e cila ofron nje pamje te mrekullueshme nga deti dhe porti. Ambienti i biznesit eshte i pershtatshem per zyre.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on June 10, 2021 at 12:43 pm
 • Cmimi: €700
 • Siperfaqe: 114 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 7

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE PRANVERES QENDER,DURRES.

 • €370
Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 month ago
 • €266,000

SHITET AMBIENT BIZNESI, RRUGA TAULANTIA, QENDER, DURRES.

 • €266,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
8 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE UKD , DURRES.

 • €165
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
6 months ago
 • €1,000/muaji

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI PRANE MUZEUMIT TE DESHMOREVE,DURRES

 • €1,000/muaji
Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Tualete: 2
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala