JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE UKD , DURRES.

 • 0
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE UKD , DURRES.

Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • 0

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit eshte 160 m². Disponon 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka mundesi ndarje ne 100 m². Eshte i pershtatshem per zyra.

 • Adresa Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania

Detaje

Updated on August 26, 2022 at 10:08 am
 • Siperfaqe: 160 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • I diskutueshem

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE URES SE DAJLANIT,DURRES.

 • I diskutueshem
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago
Me Qera
 • €700

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI, RRUGA TAULANTIA, QENDER, DURRES.

 • €700
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €90,000

SHITET AMBIENT BIZNESI PRAN ISH RAJONIT DURRES

 • €90,000
Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • Contact for price

SHITET OSE JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI VOLLGA,DURRES!

 • Contact for price
Rruga Taulantia 1, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj