JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE UKD , DURRES.

 • €165
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE UKD , DURRES.

Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • €165

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit eshte 60m². Disponon 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i pershtatshem per zyre.

 • Adresa Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania

Detaje

Updated on September 8, 2021 at 12:48 pm
 • Cmimi: €165
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI, ANDON NACI, DURRES.

 • €220
Rruga Andon Naçi, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
8 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI + GARSONIERE PRANE HOTEL ADREATIK,DURRES.

 • €210
Hotel Adriatik 2, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
4 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI,LAGJA 17, RRUGA NEKI LIBOHOVA, DURRES.

 • €165
Rruga Neki Libohova, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
8 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE TREGUT FSHATAR,DURRES

 • €285
Tregu Perditshem i Fruta Perimeve, Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala