JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE UKD , DURRES.

 • €165
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE UKD , DURRES.

Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • €165

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit eshte 60m². Disponon 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i pershtatshem per zyre.

 • Adresa Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania

Detaje

Updated on March 31, 2021 at 2:23 pm
 • Cmimi: €165
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheni Meta
 • Xheni Meta
 • +355693768162+355693768162

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €24,000

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €24,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
4 months ago
 • €780,000

SHITET AMBJENT BIZNESI BUZE DETIT NE CURRILA,DURRES!

 • €780,000
Rruga Currila 37, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago

SHITET AKTIVITET BIZNESI LAVAZH. RRUGA MIQESIA DURRES.

 • €5,000
Rruga Miqesia, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
10 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI,LAGJA 8 PRANE DEGES SE POLICISE, DURRES

 • €250
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
5 months ago

Compare listings

Compare
Xheni Meta
 • Xheni Meta