JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI RRUGA ALEKSANDER GOGA, DURRES.

 • €500
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI RRUGA ALEKSANDER GOGA, DURRES.

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • €500

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit eshte 78 m². Eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme. Ka dhe nje dhome magazinimi. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar te qytetit

 • Adresa Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on August 26, 2022 at 10:17 am
 • Cmimi: €500
 • Siperfaqe: 78 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €250

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE GJYKATES, DURRES.

 • €250
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
5 months ago
Dhene me qera
 • €150

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE GJYKATES,QENDER,DURRES .

 • €150
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €130,000

SHITET AMBIENT BIZNESI RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €130,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Tualete: 2
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €118,800

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA, DURRES.

 • €118,800
Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj