JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI, RRUGA TAULANTIA, QENDER, DURRES.

 • €900
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI, RRUGA TAULANTIA, QENDER, DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €900

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit eshte 133 m². Eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme. Ka dhe nje dhome magazinimi. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar te qytetit.Ka mundesi ndarje ne 100 m² me cmim 700€.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on February 4, 2021 at 1:46 pm
 • Cmimi: €900
 • Siperfaqe: 133 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES, DURRES.

 • €65,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 weeks ago

JEPEN ME QERA AMBIENTE ZYRASH PRANE BASHKISE, QENDER, DURRES.

 • €500
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 months ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI RRUGA ALEKSANDER GOGA, DURRES.

 • €500
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
9 months ago
 • €780,000

SHITET AMBJENT BIZNESI BUZE DETIT NE CURRILA,DURRES!

 • €780,000
Rruga Currila 37, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala