JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE VARREZAVE TE VJETRA,DURRES.

 • €1,700
Varrezat e Vjetra, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE VARREZAVE TE VJETRA,DURRES.

Varrezat e Vjetra, Durrës, Albania
 • €1,700

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit disoponon nje siperfaqe prej 240m kati 1 dhe 400m kati 2 , gjithashtu ka nje bodrum me siperfaqe 100m.

 • Adresa Varrezat e Vjetra, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on March 19, 2022 at 11:46 am
 • Cmimi: €1,700
 • Siperfaqe: 740 m²
 • Tualete: 3
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €300,000

SHITET AMBIENT BIZNESI ,PRANE BANKES BKT , DURRES.

 • €300,000
BKT Branch & ATM (Durrës), Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevat: 0
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 0
 • Ambient Biznesi
Detaje
7 months ago
Per Shitje
 • €200,000

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE PISTES TEUTA , PLAZH, DURRES.

 • €200,000
Kompleksi Teuta, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
10 months ago
Dhene me qera
 • €325

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE MARKATES , DURRES.

 • €325
Rruga Jahja Ballhysa, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €53,000

SHITET AMBJENT BIZNESI PRANE KRYQIT TE KUQ,DURRES!

 • €53,000
Rruga Mujo Ulqinaku 1610, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala