JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE VARREZAVE TE VJETRA,DURRES.

 • €1,700
Varrezat e Vjetra, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE VARREZAVE TE VJETRA,DURRES.

Varrezat e Vjetra, Durrës, Albania
 • €1,700

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti i biznesit disoponon nje siperfaqe prej 240m kati 1 dhe 400m kati 2 , gjithashtu ka nje bodrum me siperfaqe 100m.

 • Adresa Varrezat e Vjetra, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on March 19, 2022 at 11:46 am
 • Cmimi: €1,700
 • Siperfaqe: 740 m²
 • Tualete: 3
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheison Çala
 • Xheison Çala
 • +355694880455+355694880455

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • price upon request

SHITET KAPANON, RRUGA NACIONALE SHIJAK-DURRES, PRANE BRUNES.

 • price upon request
Xhafzotaj, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €18,000

SHITET AKTIVITETI I BIZNESIT PRANE MUZEUMIT, DURRES.

 • €18,000
Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
5 months ago
Dhene me qera
 • 0

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE UKD , DURRES.

 • 0
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €266,000

SHITET AMBIENT BIZNESI, RRUGA TAULANTIA, QENDER, DURRES.

 • €266,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Xheison Çala
 • Xheison Çala