JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI ,VOLLGA , DURRES.

 • €800
Shëtitorja "Vollga", Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI ,VOLLGA , DURRES.

Shëtitorja "Vollga", Durrës, Albania
 • €800

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambienti ka nje siperfaqe prej 100 metra katror dhe eshte i pershtatshem per zyre, ndodhet ne nje pallat cilesor ne katin e peste me ashensor ne qender te qytetit.

 • Adresa Shëtitorja "Vollga", Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on November 15, 2023 at 2:00 pm
 • Cmimi: €800
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Tualet: 1
 • Tipi: Zyre
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 5

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €380/muaj

JEPET ME QERA AMBJET PER ZYRE TE FLY, DURRES!

 • €380/muaj
Rruga At Erazmi 2000, Durrës 2001, Albania
 • Zyre
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi