JEPET ME QERA AMBJENT BAR/CAFE BUZE DETIT PRANE PISTES VOLLGA,DURRES!

 • €1,500/muaji
Rruga Currila, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBJENT BAR/CAFE BUZE DETIT PRANE PISTES VOLLGA,DURRES!

Rruga Currila, Durrës, Albania
 • €1,500/muaji

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambjenti eshte i arreduar ne menyre bashkohore dhe pozicioni i tij te jep mundesine e nje pamje te mrekullueshme te detit.

INFO: 0695300573

CMIMI- (1500€/muaj)

 

 • Adresa Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Zip 2001
 • Zona Currila
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 12, 2020 at 3:59 pm
 • Cmimi: €1,500/muaji
 • Tipi: Bar/Restorant
 • Statusi: Dhene me qera

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €700

JEPET ME QERA BAR & SNACK PRANE MUZEUT TE DESHMOREVE TEK LULISHTET.

 • €700
Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Tualete: 2
 • Bar/Restorant
Detaje
4 years ago
Per Shitje
 • €80,000

SHITET LOKAL TEK LAGJA 17, PERBALLE UJESJELLESIT, DURRES!

 • €80,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Bar/Restorant
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €1,000

JEPET ME QERA BAR RESTORANT+ PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES,DURRES

 • €1,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Tualete: 4
 • Bar/Restorant
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €2,500

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI ,VOLLGA , DURRES.

 • €2,500
Shëtitorja
 • Tualet: 1
 • Bar/Restorant
Detaje
6 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj