JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI PRANE MUZEUMIT TE DESHMOREVE,DURRES

 • €1,000/muaji
Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI PRANE MUZEUMIT TE DESHMOREVE,DURRES

Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • €1,000/muaji

PĂ«rshkrimi

Ipershtatshem per biznese te ndryshem si call center,klinika dentare,bar/restorant etj.Kati 2 i nje ndertese 2 kateshe.Prane muzeumit te deshmoreve,Durres.
INFO:đź“ž0695300573

 80 Shikime Total,  4 Shikime Sot

 • Adresa Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, DurrĂ«s, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i DurrĂ«sit

Detaje

Updated on June 23, 2020 at 12:38 pm
 • Cmimi: €1,000/muaji
 • Siperfaqe: 296 m²
 • Tualete: 2
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €780,000

SHITET AMBJENT BIZNESI BUZE DETIT NE CURRILA,DURRES!

 • €780,000
Rruga Currila 37, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 months ago
 • Contact for price

SHITET OSE JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI VOLLGA,DURRES!

 • Contact for price
Rruga Taulantia 1, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 months ago
 • €53,000

SHITET AMBJENT BIZNESI PRANE KRYQIT TE KUQ,DURRES!

 • €53,000
Rruga Mujo Ulqinaku 1610, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 months ago
 • €570,000

SHITET AMBJENT BIZNESI NE VOLLGA,DURRES!

 • €570,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj