JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 HOTEL BLEART,SHKEMBI KAVAJES,DURRES.

 • €220
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 HOTEL BLEART,SHKEMBI KAVAJES,DURRES.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €220

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on April 14, 2021 at 11:22 am
 • Cmimi: €220
 • Siperfaqe: 75 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ZONES SE PRANVERES, DURRES.

 • €35,000
Rruga M. Varoshi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE ZONES SE PRANVERES, DURRES.

 • €160
Rruga M. Varoshi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, LAGJA 6 PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €165
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €120,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SFINKSIT VOLLGA, DURRES.

 • €120,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli