JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ILIRIA,PLAZH,DURRES.

 • €175
Plazhi

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine te vecuar,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati cilesor.

 • Adresa Plazhi
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on November 4, 2022 at 9:55 am
 • Cmimi: €175
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+GARAZH PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €250
stacioni i trenit durres, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €110,000

SHITET APARTAMENT 2+1+ VERANDE + GARAZHD,PRANE DREJTORISE SE POLICISE,DURRES .

 • €110,000
Drejtoria e Policisë Durrës, Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Garazh: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
Dhene me qera
 • €250/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PERBALL DETIT PLAZH,DURRES!

 • €250/muaji
Rruga Pavaresia 2008, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €145

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 MBRAPA SHKOLLES GREKE,DURRES.

 • €145
Shkolla Italiane, Rruga Mbreteresha Teuta, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli