JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ISH RAJONI,DURRES.

 • €170
Shkolla 9 Vjeçare

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ISH RAJONI,DURRES.

Shkolla 9 Vjeçare
 • €170

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine te vecuar 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati me ashensor.

 • Adresa Shkolla 9 Vjeçare
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on October 3, 2022 at 7:22 am
 • Cmimi: €170
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 10
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PORTI,DURRES.

 • €300
Porti i Durrësit
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €43,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FUSHES SE RERES,LAGJA 18,DURRES.

 • €43,000
"Niko Dovana" Stadium, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €165

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE KISHES TE VILA E ZOGUT, DURRES.

 • €165
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €77,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PISTA KOSOVA PLAZH,DURRES.

 • €77,000
Pista Kosova, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli