JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 LAGJA 16 PRANE KAZAZIT,DURRES.

 • €230
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 LAGJA 16 PRANE KAZAZIT,DURRES.

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • €230

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen , 1 dhome gjumi, 1 tualet. Ndodhet ne katin e tete te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on January 27, 2024 at 11:37 am
 • Cmimi: €230
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 8

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €39,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT,LAGJA 18,DURRES.

 • €39,000
Spitali Rajonal Durrës, Rruga Telat Noga, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €175,000

SHITET APARTAMENT 3+1 TE KODRA VILA,DURRES! ( PAPAFINGO )

 • €175,000
Rruga Adrianet, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT,QENDER,DURRES.

 • €250
Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE VILES SE ZOGUT,DURRES!

 • €250
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj