JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI,VOLLGA,DURRES.

 • €250
W Vollga Lounge Bar, Rruga Taulantia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI,VOLLGA,DURRES.

W Vollga Lounge Bar, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor me ashensor me pamje nga deti.

 • Adresa W Vollga Lounge Bar, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2001

Detaje

Updated on November 24, 2022 at 2:19 pm
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 4

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €56,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUT ARKEOLOGJIK,DURRES!

 • €56,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL ROYAL PLAZH, DURRES.

 • €250
Royal G Hotel and Spa, Shetitorja e Plazhit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago

SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 PRANE SHKOLLES ITALIANE,VOLLGA, DURRES.

 • €740
Shkolla Italiane, Rruga Mbreteresha Teuta, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli