JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI HOTEL BLEART,SHKEMBI KAVAJES,DURRES.

 • €350
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI HOTEL BLEART,SHKEMBI KAVAJES,DURRES.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €350

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti.Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on June 23, 2021 at 8:17 am
 • Cmimi: €350
 • Siperfaqe: 75 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 8
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €120

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE SHKOLLES QEMAL MICI, DURRES.

 • €120
Stadiumi Niko Dovana, Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €59,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES SE FISKULTURES,DURRES!

 • €59,000
Rruga Horizonti, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €120,000

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE ZJARRFIKSES ,DURRES.

 • €120,000
LUXMODAMARKET Durres, Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT DURRES.

 • €300
Shkolla 9 Vjeçare
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli