JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI ,PRANE HOTEL EDART, DURRES.

 • €600
Hotel Restaurant EDART, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI ,PRANE HOTEL EDART, DURRES.

Hotel Restaurant EDART, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €600

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati pa ashensor ne vijen e pare te detit dhe ofron pamje te mrekullueshme .

 • Adresa Hotel Restaurant EDART, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on May 25, 2023 at 8:22 am
 • Cmimi: €600
 • Siperfaqe: 56 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 3

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €58,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE URES DAJLANIT,PLAZH,DURRES.

 • €58,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €105,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE BLUE STAR,QENDER,DURRES.

 • €105,000
Qendra Tregtare Blue Star, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Dhene me qera
 • €180

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT,DURRES.

 • €180
Spitali Rajonal Durrës, Rruga Telat Noga, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
Dhene me qera
 • €120

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE ISH URT , DURRES .

 • €120
Rruga Neki Libohova, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj