JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, PRANE RESTORANT PINETA, PLAZH, DURRES.

 • €300
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, PRANE RESTORANT PINETA, PLAZH, DURRES.

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore , ndodhet ne vijen e pare prane detit dhe ofron pamje te mrekullueshme .

 • Adresa Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 20, 2023 at 2:22 pm
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 75 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Pronotuar
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €350

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 , PRANE HOTEL VIVAS, PLAZH, DURRES

 • €350
Hotel Vivas, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
Dhene me qera
 • €270/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PERBALL TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €270/muaji
Drejtoria e Tatimeve Durrës, Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €700

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €700
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE HOTEL DOLCE VITA, GOLEM, DURRES.

 • €125
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj