JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PALLATI I SPORTIT, DURRES

 • €300
Pallati i Sportit

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PALLATI I SPORTIT, DURRES

Pallati i Sportit
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 70 m2, 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, apartamenti pozicionohet ne katin 6 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Pallati i Sportit
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on January 16, 2024 at 10:32 am
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €150,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,CURRILA,DURRES.

 • €150,000
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €100,000

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €100,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • I Diskutueshem

SHITEN APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1 PRANE HOTEL FLORIDES, PLAZH ,DURRES.

 • I Diskutueshem
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €40,000

SHITET APARTAMENT 1+1 NE BULEVARD,DURRES!

 • €40,000
Bulevardi Dyrrah 5, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi