JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PERBALL BLLOKUT REZIDENCIAL PLEPA,DURRES!

 • Contact for price
SH4, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PERBALL BLLOKUT REZIDENCIAL PLEPA,DURRES!

SH4, Durrës, Albania
 • Contact for price

Përshkrimi

Shpërndaj:
Apartamenti ka mobilim bashkekohor dhe ndodhet ne nje zone mjafte te qete dhe shume prane detit duke te dhene mundesine e realizimit te pushimeve verore. INFO:0695300573 CMIMI:sipas kerkeses

 • Adresa SH4, Durrës, Albania

Detaje

Updated on October 15, 2021 at 2:46 pm
 • Cmimi: Contact for price
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €45,000

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, PRANE BELLAVISTES, SHKEMBI KAVAJES, DURRES.

 • €45,000
Hotel Bellavista, SH4, Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

SHITEN APARTAMENTE 1+1 PRANE SUPREM HOTEL SPA,QERRET,DURRES.

 • €700
Brilliant Hotel & SPA, Qerret, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 RRUGA FETAH BLLACA, QENDER, DURRES.

 • €300
Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI PLAZH,DURRES.

 • €125
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj