JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE BASHKISE , DURRES.

 • €260
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE BASHKISE , DURRES.

Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • €260

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne qender te qytetit dhe ka nje arredim bashkekohor.

 • Adresa Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on May 5, 2021 at 1:56 pm
 • Cmimi: €260
 • Siperfaqe: 58 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 10
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PORTA KAVALJA, GOLEM, DURRES.

 • €50
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago
 • €85,000

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 , PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €85,000
Lulishtja Treni, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €400/muaji

JEPET ME QERA 1 KAT VILE TE RRUGICA KUMINI,DURRES!

 • €400/muaji
Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €155,000

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI,RRUGA E PORTIT,DURRES.

 • €155,000
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj