JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE DREJTORIS SE POLICISE, DURRES.

 • €175
Drejtoria e Policisë Durrës, Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE DREJTORIS SE POLICISE, DURRES.

Drejtoria e Policisë Durrës, Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • €175

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Drejtoria e Policisë Durrës, Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2000

Detaje

Updated on February 28, 2023 at 10:09 am
 • Cmimi: €175
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €335

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE POLIKLINIKES,QENDER,DURRES.

 • €335
Poliklinika, Rruga Nazmije Vigani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Shitur
 • €107,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI,PORT VIEW,DURRES.

 • €107,000
Port View, Rruga Stefan Kaculini, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Dhene me qera
 • €230

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BASHKISE, DURRES.

 • €230
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €600

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €600
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli