JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE GJYKATES SE APELIT, SHKOZET, DURRES.

 • €80
Shkozet, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE GJYKATES SE APELIT, SHKOZET, DURRES.

Shkozet, Albania
 • €80

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen. 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.

 • Adresa Shkozet, Albania
 • Qyteti Shkozet
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on May 5, 2021 at 7:32 am
 • Cmimi: €80
 • Siperfaqe: 50 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €35,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL PAMEBA GOLEM,DURRES.

 • €35,000
Alto Mare Restaurant, Kavajë, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISHRAJONIT,DURRES!

 • €65,000
Rruga Enver Velja 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 SIPER BAR GOLDEN, VOLLGA, DURRES.

 • €250
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE QENDRES TREGTARE FLAGSHIP, DURRES.

 • €200
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj