JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE GJYKATES,DURRES.

 • €250
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE GJYKATES,DURRES.

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet . Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 21, 2022 at 1:26 pm
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 70 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €45,000

SHITET APARTAMENT 2+1 AFER SHKOLLES QEMAL MICI NE DURRES!

 • €45,000
Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT, QENDER, DURRES.

 • €62,000
Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE AUTOBUSAVE TE SHIJAKUT,DURRES

 • €270
Flagship Center, Rruga Autostrada Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €213,000

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI, VOLLGA, DURRES.

 • €213,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli