JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE HOTEL ANTALYA, PLAZH, DURRES.

 • €250
Hotel Antalya, SH4, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE HOTEL ANTALYA, PLAZH, DURRES.

Hotel Antalya, SH4, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati cilesor me ashensor, 10 metra larg detit.

 • Adresa Hotel Antalya, SH4, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on October 13, 2022 at 2:02 pm
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 55 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj
 • +355675551050

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ZONES SE PRANVERES, DURRES.

 • €35,000
Rruga M. Varoshi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €44,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

 • €44,000
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €43,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MAJESTIC, SHKEMBI I KAVAJES, DURRES.

 • €43,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €66,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PERBALLE DETIT RRUGA PAVARESIA, PRANE HOTEL ADRIATIK, DURRES.

 • €66,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj